jesteśmy dumniNasze nagrody

WYRÓŻNIENIE 2015WZOROWA REALIZACJA PROJEKTÓW

W 2016 roku w trakcie Konferencji Partnerskiej Asseco Poland jak co roku zostały rozdane nagrody i wyróżnienia dla partnerów, jako uznanie dla ich zaangażowania we wdrożeniach systemu AMMS. Ganso otrzymało wyróżnienie wraz z firmą partnerską ItGO Sp. z o.o. za współpracę i wzorowe realizowanie projektów. Po raz kolejny dowiedliśmy, że nasze zaangażowanie zasługuje na uznanie oraz, że dbamy o najlepsze stosunki z innymi firmami partnerskimi Asseco. 

Nagroda 2014PARTNER ROKU

W trakcie Konferencji Partnerskiej Asseco Poland S.A. w 2015 roku została nam przyznana nagroda za ukończenie najbardziej wartościowego wdrożenia. Wyróżnienie związane było z projektem wdrożeniowym w Szpitalu Wojewódzkim w Bielsku-Białej, gdzie jako członek konsorcjum Asseco Poland S.A. i Ganso Sp. z o.o. odpowiedzialni byliśmy za dostawy i uruchomienie infrastruktury oraz za wdrożenie oprogramowania AMMS.

nagroda 2013ZŁOTY PARTNER

W 2014 roku w trakcie Konferencji Partnerskiej Asseco Poland, została nam przyznana nagroda za wybitne osiągnięcia w zakresie działań partnerskich. W naszym przypadku oznaczało to m.in. wyróżniającą nas na tle innych partnerów sprzedaż i sukcesy wdrożeniowe.