BEZPIECZEŃSTWO I WYDAJNOŚĆSERWEROWNIE

SZEROKA OFERTADUŻE MOŻLIWOŚCI

Serce

Jak każde serce serwerownia wymaga odpowiedniej pojemności, sprzyjających warunków środowiskowych, warunków rozwoju oraz odpowiedniej ilości energii pozwalającej na prawidłowe i bezprzerwowe funkcjonowanie.

Komory

Ważna dla każdej serwerowni jest lokalizacja. Mając na uwadze takie aspekty jak brak potrzebnych instalacji w szczególności  wod. kan. i C.O., również ważne jest zabezpieczenie przed zalaniem.

Warunki

Niezwykle istotne są warunki środowiskowe takie jak temperatura i wilgotność, jak również zasilanie czy też automatyczne systemy gaszenia gazem. Środowisko serwerowe musi być zabezpieczone przed dostępem niepowołanych osób.

Układ

Serwerownia jest często głównym punktem zarządzającym ruchem w całej sieci przedsiębiorstwa. Jak każdy poprawnie działający układ krwionośny, sieć nie może posiadać przewężeń powodujących zwolnienie lub zatrzymanie ruchu pakietów sieciowych, powodujących paraliż sieci.

Posiadamy kompetencje i zasoby pozwalające na dobór, dostawę i konfigurację niezbędnych urządzeń i systemów. Skorzystaj z naszego doświadczenia i rozeznania rynku, które gwarantuje Ci dobór najwłaściwszego i najbardziej optymalnego dla twoich potrzeb sprzętu.

Piszemy projekty budowlane oraz realizujemy budowę pomieszczeń serwerowni.

Dowiedz się więcej na temat projektu sieci informatycznych.

DOSKONAŁE DOPASOWANIEPRACUJ WYGODNIE

Jesteśmy w stanie zbudować dowolną konfigurację sprzętową.
Sprawimy że Twoja praca będzie wydajna i wygodna.

SZCZEGÓŁOWA OFERTAZWRÓĆ SIĘ DO NAS!

Jesteśmy dla Ciebie od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00