OPTYMALIZACJASPRZĘT DLA MEDYCYNY

ERGONOMIATABLETY MEDYCZNE

Urządzenia usprawniają pracę lekarzy, pielęgniarek czy ratowników medycznych, zapewniając im mobilny dostęp do danych medycznych. Dzięki wzmocnionej obudowie i możliwości dezynfekcji są przystosowane do pracy w wymagających warunkach szpitali i gabinetów zabiegowych. Nasze tablety są wyposażone w szelki, dzięki którym nie trzeba ich cały czas trzymać.

Posiadamy między innymi rozwiązania wyposażone w czytnik kodów kreskowych, obsługujące transmisję danych 3G oraz technologię pozwalającą na zalogowanie użytkownika poprzez zbliżenie karty (możliwość korzystania z systemu na indywidualnym koncie z dowolnego urządzenia).

TECHNOLOGIA OBRAZUMONITORY MEDYCZNE

Posiadamy w swojej ofercie medyczne monitory opisowe oraz poglądowe w wariancie monochromatycznym oraz kolorowym, w tym również z aktywnym polem obrazowania w skali szarości.

Dostarczamy monitory różnych wielkości o najwyższej jakości, gwarantowanej przez wiodących producentów. Posiadamy w ofercie również monitory fabrycznie parowane, dzięki czemu nie będzie konieczności zamawiania dodatkowej usługi parowania, co w efekcie obniża koszty instalacji urządzeń.

Oferujemy urządzenia spełniające warunki Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 12 listopada 2015 r. zmieniające Rozporządzenie w sprawie warunków bezpiecznego stosowania promieniowania jonizującego dla wszystkich rodzajów ekspozycji medycznej. Nasze produkty sprzyjają środowisku, poprzez zastosowanie technologii led, posiadają powłoki antyrefleksyjne skalibrowane z normą DICOM, są skomunikowane z RIS, HIS, PACS.

Monitory dają możliwość rejestracji materiału filmowego oraz zdjęć bezpośrednio z sali operacyjnej. Współpracują również z systemami integracji bloku operacyjnego.

ELEKTRONIKA BEZPRZEWODOWAURZĄDZENIA SIECI WLAN

Zapewniają propagację sieci dla personelu wyposażonego w tablety medyczne,
notebooki oraz dla bezprzewodowych przenośnych paneli cyfrowych DR.
Funkcjonalność również dla hospitalizowanych pacjentów w formie płatnego (w tym wspierającego płatności internetowe przed uzyskaniem dostępu do sieci) lub bezpłatnego dostępu do sieci Internet.

SYSTEMY RADIOGRAFICZNEPANELE CYFROWE DR

Dają możliwość realizowania diagnostyki obrazowej z dowolnego miejsca na terenie placówki służby zdrowia – co ma szczególne zastosowanie w SORach, ze względu na możliwość obsługi trudnych i nagłych przypadków. Łatwe pozycjonowanie i pełny zakres badań czaszki, kręgosłupa, klatki piersiowej, jamy brzusznej, stawów biodrowych itd.

Dają wysoką jakość obrazu. Wyświetlanie obrazu po kilku sekundach od ekspozycji. Bezpośrednie przesyłanie obrazów do PACS minimalizuje ryzyko nieprawidłowej ewidencji świadczenia lub braku ewidencji. Dodatkowe funkcjonalności to możliwość zdalnego przeglądania, drukowania i archiwizacji.

AUTOMATYZACJAROBOTY NAGRYWAJĄCE DVD

Duplikatory mają szczególne zastosowanie w pracowniach diagnostyki obrazowej
i są wsparciem dla systemów archiwizacji PACS.

AUTOMATYZACJACZYTNIKI DOWODÓW OSOBISTYCH

Duże usprawnienie pracy w punktach rejestracji pacjentów. Zastosowanie czytników oszczędza czas potrzebny na wprowadzenie danych do systemu i w znaczny sposób eliminuje ryzyko pomyłki przy wprowadzaniu danych.

AUTOMATYZACJACZYTNIKI KODÓW KRESKOWYCH

Dwie najważniejsze zalety to ograniczenie czasu pracy oraz minimalizowanie ryzyka błędu. Znaczące usprawnienie w lokalizacjach magazynowych, ale także w aptekach i apteczkach oddziałowych. W istotny sposób ogranicza czas realizacji przyjęć i wydań leków, preparatów i materiałów – nie tylko medycznych.

Czytniki kodów mają doskonałe zastosowanie przy inwentaryzacjach – skracając czas ich przeprowadzenia nawet o połowę i pozwalając na zredukowanie ilości dedykowanego personelu. Prowadzenie gospodarki magazynowej w oparciu o system kodów kreskowych pozwala na zmniejszenie ilości różnic inwentaryzacyjnych – powodując skrócenie również procesu rozliczeń. Dodatkowe zastosowanie w odczytywaniu zleceń na badania i zabiegi.

AUTOMATYZACJACZYTNIKI KODÓW QR

Zastosowanie kodów QR ma szczególne znaczenie w usprawnieniu pracy rejestracyjnej. Odczyt z czytników może być automatycznie importowany do systemów rejestracyjnych. Czas sczytania kodu QR i automatyczne przeniesienie danych jest równoznaczne z ręcznym wprowadzeniem danych pacjenta z dowodu osobistego, zlecenia lekarskiego. Dodatkową funkcjonalnością jest wyeliminowanie błędów powstałych w związku z kaligrafią.

KOMUNIKACJASYSTEMY AUDIOWIZUALNE

Jedno lub wieloekranowe systemy rejestracji i wizualizacji obrazu. Najczęściej wykorzystywane na blokach operacyjnych. Systemy te mogą być sterowane bezdotykowo (czułe na ruch). Dodatkowo są wykonane z materiałów, które są odporne na częste stosowanie środków dezynfekujących. Rejestracja zabiegów i operacji pozwala na dowiedzenie, czy w trakcie zabiegu została zachowana należyta staranność i czy został popełniony błąd lekarski. Istnieje możliwość skonfigurowania przekazu obrazu z odbiornikami w trakcie zajęć dla studentów kierunków medycznych.

SZCZEGÓŁOWA OFERTAZWRÓĆ SIĘ DO NAS!

Jesteśmy dla Ciebie od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00