Zmieniamy się dla Was

Mamy ogromną przyjemność poinformować o zmianie wizerunku Ganso. Mamy nowe logo, które jest wyrazem nowej odsłony naszej firmy.

Zmiana wizerunku jest pochodną rozbudowy naszej oferty i odpowiedzią na dynamiczne zmiany na rynku produktów i usług IT. Nasz nowy branding to nie tylko nowe logo, to również nowe usługi. Stajemy się dla Was firmą nowoczesną, elastycznie reagującą na Wasze potrzeby i wychodzącą na przeciw oczekiwaniom.

Rozwijamy się a wraz z tym zmieniamy nasz wizerunek

Nasza firma rozwija się. Wchodzimy w nowe obszary i wraz z nimi nabywamy nowe kompetencje. Ganso to nie tylko firma informatyczna, Ganso to partner, który dostarcza nowe technologie i wdraża usprawnienia. Doradzamy w tym, jak poprawić procesy w Twojej organizacji dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii.

Dbamy i zapobiegamy

Wiemy, jak duże korzyści płyną z właściwie wdrożonego systemu zarządzania ryzykiem. Jako firma działająca w branży IT jesteśmy świadkami niesamowitych transformacji u naszych Klientów w prawidłowości funkcjonowania systemów i zabezpieczeń. Chcemy dzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem, żeby jeszcze lepiej zadbać o Wasze potrzeby.

Czekamy na Ciebie na naszej stronie Facebook

Facebook Ganso